«Укрзалізниця» почала працювати з інформаційно-торговими терміналами Bloomberg і Reuters

ЕкономікаАндрій Стець, 31 липня 20173280
Укрзалізниця торгуватиме валютою за допомогою Bloomberg і Reuters

ПАТ «Укрзалізниця» в тестовому режимі почала працювати з інформаційно-торговими терміналами Bloomberg і Reuters. Про це голова підприємства Войцех Бальчун написав на своїй сторінці в Facebook.

«Почали в тестовому режимі роботу з інформаційно-торговими терміналами Тhomson Reuters і Bloomberg. Це провідні світові інформаційні агенції, що показують хід торгів валютними курсами, грошовими ресурсами, фінансовими інструментами, товарними групами, біржовими індексами та дозволяють у режимі реального часу та з максимальною прозорістю фіксувати угоди на фінансових ринках», – зазначив Бальчун.

За його словами, оборот УЗ за банківськими рахунками досягає 80 млрд грн на рік. Також він зазначив, що компанія проводить операції з купівлі-продажу на сотні мільйонів доларів.

«Технологіями та кадрами маємо відповідати вимогам часу для максимально ефективного управління своїми грошовими ресурсами. Тому з приходом у команду УЗ професійних менеджерів змінили технологію роботи і бачимо сьогодні чергові результати оптимізації та підвищення операційної ефективності у фінансовому блоці компанії», – зазначив голова підприємства.

За його словами, компанія «Укрзалізниця» в рік проводить операції на сотні мільйонів доларів з купівлі-продажу валют. Тому залучення провідних інформаційних агенцій, які показують хід торгів валютними курсами та фінансовими інструментами, дозволить в режимі реального часу фіксувати угоди на фінансових ринках.

«До кінця року додатковий економічний ефект, тільки від цих операцій, становитиме близько 20 млн грн»,– прогнозує Бальчун.

Нагадаємо, що 19 липня Войцех Бальчун заявив про завершення корпоратизації «Укрзалізниці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук