«Укрзалізниця» приєдналася до транскаспійського транспортного коридору

ЕкономікаРоман Ганкевич, 1 квітня 201714790
«Укрзалізниця» приєдналася до транскаспійського транспортного коридору
фото Milli.az
Україна підписала перспективний протокол про спільну діяльність з Азердайджаном і Грузією у регіоні Чорного та Каспійського морів

«Укрзалізниця» стала членом Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник «Укрзалізниці» Войцех Бальчун.

«Таке рішення одноголосно сьогодні у Баку прийнято на засіданні загальних зборів та правління цього об’єднання юридичних осіб. Ми подали детальну інформацію про поточний стан компанії, ознайомили зі стратегією реформування Укрзалізниці на найближчі п’ять років і висловили своє бажання приєднатись до такого перспективного проекту як «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». Колеги з казахської, азербайджанської та грузинської залізниць високо оцінили наші кроки і потенціал УЗ. Тому прийняли нас до лав об’єднання і висловили зацікавленість у подальшій взаємній інтеграції можливостей залізниць, що тепер входять до розширеної асоціації ТМТМ», - написав він у суботу, 1 квітня.

За словами Бальчуна, Україна від цього об’єднання отримає нові шляхи для збільшення вантажної бази, зростання обсягів вантажопотоку та інші позитивні наслідки. «Ставши сьогодні частиною цього транспортного коридору, ми отримали можливість впливати на стратегію його розвитку і позиціонування. І для Укрзалізниці, і для України це, як історично, так і стратегічно важливий крок. Попереду – наповнення конкретним змістом домовленостей про наміри», - зазначив Бальчун.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна, Румунія, Болгарія та Греція обговорили будівництво спільної міжнародної траси. В ЄС також обговорюється будівництво швидкісної автомагістралі Via Carpatia, з якої можливо будуть відгалуження в Україну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук