«Укрзалізниця» скоротила плановий прибуток у 20 разів

ЕкономікаАндрій Стець, 16 серпня 20173701
Чистий прибуток за підсумками року планується в розмірі 59,8 млн грн, хоч раніше планувався у розмірі 1,2 млрд грн

Державний монополіст із залізничних перевезень компанія «Укрзалізниця» скоригувала свій фінансовий план на 2017 рік, згідно з яким чистий прибуток за підсумками року планується в розмірі 59,8 млн грн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Крім того, в новому проекті, представленому 10 серпня 2017 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, доходи від діяльності товариства заплановані у сумі 80,6 млрд грн, що менше в порівнянні з попереднім проектом на 2,3 млрд грн.

Чистий дохід від перевезення вантажів, пасажирів і допоміжного виробництва запланований на рівні більше 76 млрд грн, тоді як раніше планувалося 82,9 млрд грн.

Витрати від діяльності «Укрзалізниці» на 2017 рік заплановані у сумі 80,5 млрд грн і зменшені в порівнянні з попереднім проектом на 1,2 млрд грн.

В травні цього року «Укрзалізниця» у своєму фінплані передбачала отримання 1,2 млрд грн прибутку.

Проектом плану на 2017 рік передбачається освоєння капітальних інвестицій на суму 16 млрд грн, що на 6,7 млрд грн менше попереднього проекту. У 2017 році «Укрзалізниця» заплатить податків і зборів до бюджету майже на 17 млрд грн.

Як відомо, 9 серпня керівник «Укрзалізниці» Войцех Бальчун подав у відставку. Того ж дня уряд обрав тимчасово виконуючим обов'язки голови правління «Укрзалізниці» першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук