«Укрзалізниця» вивчає способи збільшення швидкості руху пасажирських поїздів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 23 листопада 20176270
«Укрзалізниця» вивчає способи збільшення швидкості руху пасажирських поїздів
фото ЦТС
Компанія Talgo має значний досвід виготовлення швидкісних поїздів для нешвидкісних колій

ПАТ «Укрзалізниця» вивчає можливості збільшення швидкості та зменшення часу курсування пасажирських поїздів в Україні. Про це розповів виконувач обов'язків голови правління «Укрзалізниці», пише прес-служба компанії.

«Вивчаємо можливості збільшення швидкості та зменшення часу курсування пасажирських поїздів на існуючій інфраструктурі. Зокрема через застосування, так званої, технології «легкої ваги», - написав він сьогодні на своїй сторінці у Twitter.

За словами Кравцова компанія вже провела переговори з іспанською компанією Talgo. «Чекаємо рекомендацій на основі моделювання», - зазначив керівник «Укрзалізниці».

Першим напрямком, де залізничники можуть реалізувати нові технології, за словами Кравцова, є сполучення Київ - Одеса.

Він також розповів, що наразі «Укрзалізниця» працює над розвитком сполучення з країнами ЄС та інтеграцією української залізничної системи в європейську. Зокрема, у напрямку Польщі, Австрії, Угорщини. Для цього потенційно розглядаються варіанти застосування рухомого складу, оснащеного системою автоматичної зміни ширини колії. І у цьому сегменті компанія Talgo є провідним виробником.

За словами директора з маркетингу Talgo Енріке Ріеско, компанія має значний досвід виготовлення швидкісних поїздів, в тому числі і для нешвидкісних колій. Рухомий склад іспанська компанія пристосовує до кліматичних умов місцевості. Він витримує і високі, і низькі температури, має менші витрати на обслуговування, меншу вагу та розвиває високі швидкості. Енріке Ріеско зазначив, що на підставі оцінки існуючої в Україні залізничної інфраструктури, його компанія здійснить моделювання і надасть попередні рекомендації щодо можливостей і умов збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі ПАТ «Укрзалізниця».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук