«Укрзалізниця» запустила нову дисконтну програму у співпраці з чеською залізницею

Ціна на перші три квитки рейсу Київ-Прага-Київ суттєво знижена

ЕкономікаРоман Ганкевич, 25 червня 20176130
«Укрзалізниця» запустила нову дисконтну програму у співпраці з чеською залізницею
фото Zpravy
«Укрзалізниця» встановила спеціальні тарифні умови з чеською залізницею

«Укрзалізниця» впровадила дисконтну програму, за якою ціна на перші три квитки на кожен рейс поїзда Київ-Прага-Київ знижена. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова правління компанії Войцех Бальчун.

«Тут запустили одну ідею. В Європі вона відома як «квиток першої хвилини». У даному випадку мова про подорожі до Чехії та зворотно. Перші три квитки у кожному продажу, що відкривається в сполученні Київ-Прага-Київ, продаються зі значним дисконтом! За угодою між ПАТ «Укрзалізниця» та АТ «Чеські залізниці» встановлено спеціальні тарифні умови та умови реалізації проїзних документів на окремо виділені три місця», - зазначив Бальчун.

У повідомленні йдеться, що дисконтна програма діє тільки для 3-х місць як для поїздки в одну сторону, так і зворотно. Така поїздка зі знижками може бути оформлена тільки від/до станцій Київ та Львів до/від станцій у Чехії. При цьому станції у Словаччині обслуговуються тільки транзитом і не включені у дисконт. Придбати квитки до Чехії чи з Чехії в Україну за дисконтом можна як «туди та зворотно», так і тільки в одному напрямку. Спеціальні тарифні умови не комбінуються з іншими пропозиціями, у тому числі і дитячими квитками. Квитки за дисконтом не можна повернути, обміняти та переоформити.

«Дисконт діє на попередній продаж квитків та закінчується за 1 добу до відправлення поїзда з Києва, та за 3 доби у зворотному напрямку при відправленні поїзда з Праги. Однак у добу відправлення поїзда з Києва дисконт для трьох місць вже не діє. Порівняйте переваги дисконту: вартість проїзду станом на 22 червня за дисконтною програмою у сполученні Київ-Прага – 1891,70 грн (64,0 євро); Львів-Прага – 1513,95 грн (51,0 євро). Квитки за звичайним тарифом на цю ж дату для міжнародного сполучення Київ-Прага – 2868,05 грн (98,6 євро); Львів-Прага – 2403,12 грн (82,6 євро)», - написав Балчун.

Слід зазначити, що у сполученні Київ-Прага курсує безпересадковий вагон відправленням зі станції Київ о 23:57 у складі поїзда №771 Київ-Хмельницький, зі станції Львів о 10:10 у складі поїзда №108 Одеса-Ужгород.

Як відомо, «Укрзалізниця» планує запустити потяг до Румунії сполученням Чернівці - Сучава. Також повідомлялося, що з 15 червня компанія запустила залізничне сполучення між Львовом і Варною, а до кінця року зробить можливим безпересадкове сполучення між Києвом та Віднем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук