«Укрзалізниця» заявила про продовження контракту з Бальчуном до 2019 року

Контракт продовжили автоматично

Контракт з головою правління «Укрзалізниці» Войцехом Бальчуном формально продовжений до 9 червня 2019 року. Про це повідомила прес-служба компанії з посиланням на коментар директора з правових питань Андрія Омельченка.

За його словами, відповідно до чинного законодавства голова правління ПАТ «Укрзалізниця» призначається на посаду терміном на три роки та звільняється виключно Кабінетом міністрів.

У ПАТ пояснюють, що, відповідно до частини 1 ст. 39-1 КЗпП України, якщо після закінчення терміну договору трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк.

Зазначене положення також підтверджується судовою практикою, зауважив також Омельченко.

«Тому, оскільки після закінчення 5 червня 2017 року строку контракту з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» від 06.06.2016 трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагала їх припинення (Кабінет міністрів не приймав жодних рішень із цього приводу), дія контракту з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Бальчуном, з урахуванням положень частини 1 ст. 39-1 та частини 2 ст. 23 КЗпП, формально вважається продовженою до 5 червня 2019 року», – повідомили в «Укрзалізниці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук