УКУ купив довгобуд біля львівської податкової за ₴10 млн

В університеті ще не визначились, що будуть робити із недобудованим театральним залом обкому Компартії

11 вересня 2018

Український католицький університет став власником недобудованого конференц-залу на 790 місць біля будівлі Державної фіскальної служби, що на вул. Стрийській, 35. Про це повідомило «Твоє місто» з посиланням на результати аукціону в системі Prozorro.Sale. Проректор з адміністрації та розвитку УКУ Мирослав Сеник розповів ZAXID.NET, що університет ще визначається з подальшим використанням цієї будівлі.

Регіональне відділення фонду Держмайна у Львівській області 31 серпня провело аукціон на придбання незавершеної будівлі по вулиці Стрийській, 35. Очікувана вартість будівлі становила 3,5 млн грн. За будівлю змагались шість учасників, а найвищими виявились пропозиції УКУ та ТзОВ «Актив-Комплект» – по 10 млн гривень. Втім, в кінцевому результаті «Актив-Комплект» відмовилося від участі в аукціоні, а університет автоматично став переможцем торгів.

Під час обстеження будівлі фахівці встановили, що конструкції цегляних стін у задовільному стані, несучі конструкції будівлі з металу покриті корозією і потребують вивчення. Загалом рівень будівельної готовності становить 31%.

Нинішній вигляд довгобуду біля фіскальної служби

Повідомлення про намір укласти угоду з УКУ в системі Prozorro.Sale з’явилось 6 вересня, однак його ще досі не підписано. Проректор з адміністрації та розвитку УКУ Мирослав Сеник розповів ZAXID.NET, що наразі в університеті не визначились, як використовуватимуть викуплену будівлю.

«Це все залежить від стану будівлі, ми її ще не обстежували. Якщо там є необхідна інфраструктура, якщо не доведеться руйнувати стіни, можливо, там і буде конференц-зал. Але зараз я не готовий точно сказати, однак однозначно це буде працювати для університету», - розповів він.

Будівлю у формі кола з вертолітним майданчиком на даху на Стрийській, 35 почали будувати вкінці 80-х років як виставково-театральний зал обласного комітету КПРС (сам обком партії мав розташуватись у нинішній будівлі фіскальної служби), однак не завершили будівництво. Потім власницею недобудованої споруди стала Державна фіскальна служба, яка планувала розмістити тут конференц-зал на 790 місць, однак також не завершила будівництво. У 2006 році Фонд держмайна продав цю будівлю ТОВ «ЮриДіксі», однак фірма також не добудувала цей конференц-зал, і з нею розірвали угоду купівлі-продажу.

Нагадаємо, що УКУ незабаром розпочне будівництво другого студентського гуртожитка для проживання близько 300 студентів на вул. Стрийській, 29. Ця ділянка розташована неподалік існуючого студмістечка УКУ на вул. Козельницькій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Угорці Закарпаття – сепаратисти чи українські патріоти?
Верховна Рада ухвалила закон про перехід і реєстрацію релігійних громад
Відомий львівський журналіст в суді скасував заборону облради на російськомовну музику
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ