Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента

Львівська ОДА організувала альтернативну церемонію відкриття найбільшого книжкового фестивалю в країні

19 вересня

Організатори львівського 25 Book Forum погодились на проведення двох церемоній урочистого відкриття наймасштабнішого книжкового фестивалю України через візит президента. Фактично церемонію спеціально для президента терміново організували чиновники Львівської ОДА, оскільки організатори форуму ще за кілька тижнів запланували урочисте відкриття на кілька годин пізніше.

Дата, час і місце урочистого відкриття 25 Book Forum (раніше Форум видавців) була оприлюднена ще за кілька тижнів - 19 вересня, 19:00, львівська Опера. Це час і місце досі вказані в офіційній програмі 25 Book Forum. Про участь президента прямо не згадується, вказано лише, що відкриття відбудеться «за участі високих посадових осіб держави».

Проте напередодні відкриття стало відомо, що відкриття книжкового форуму у львівській Опері за участі Петра Порошенка перенесли на 13:00, однак воно почалося лише близько 13:55 через запізнення президента.

Глядацька зала Опери заповнена вщент. В залі, окрім організаторів форуму та представників видавництв, присутні голови та чиновники райдержадміністрацій, депутати обласної ради, чимало працівників ЛОДА, зокрема директори департаментів, викладачі Львівського університету, члени громадської ради при ЛОДА та військові.

При цьому раніше анонсовану вечірню церемонію відкриття о 19:00 не скасовували, тому 25 Book Forum очікують два «урочистих відкриття». Прес-секретар книжкового форуму Марія Кравченко підтвердила ZAXID.NET, що офіційне відкриття відбудеться о 19:00, як і планувалось.

«Відкриття буде о 19:00. Натомість відкриття за участі президента, яке зараз відбувається в Опері, повністю організовувала Львівська ОДА», - сказала Марія Кравченко.

ZAXID.NET не вдалося з’ясувати причини спізнення президента, а також причини перенесення церемонії відкриття форуму, оскільки прес-секретар президента Святослав Цеголко не відповідав на телефонні дзвінки.

P.S. Після відкриття у Львівські Опері президент завітав на презентацію книжки глави УГКЦ Святослава у Львівському університеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Вони вирішили, що зажерливі буржуа щось собі вигадують. Чому б не скористатись?»
У ДТП в Жовківському районі загинув 22-річний патрульний поліцейський
Королівство іграшок
Львівський SMM Forum пікетували через російськомовних спікерів
Актори «Дизель шоу» потрапили у смертельну ДТП на Київщині
Через ймовірне замінування з львівського вокзалу евакуювали близько 800 осіб
Біля арсеналів в Ічні перед вибухами бачили двох чоловіків у камуфляжі
У Львові внаслідок ДТП автомобіль виїхав на тротуар та травмував жінку з дитячим візочком
Україна і МВФ досягли угоди за новою програмою stand-by на 3,9 млрд доларів
Православна імперія та українська церква