Уряд ліквідував ДП «Укрекоресурси», – Абромавічус

ЕкономікаОксана Руда, 18 березня 201516320
Уряд ліквідував ДП «Укрекоресурси», – Абромавічус
фото Укреко

У середу, 18 березня, Кабінет міністрів на засіданні скасував постанову про створення Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною «Укрекоресурси».

«Ліквідували монополію ДП «Укрекоресурси», скасували постанову №915. Кабмін б'є по корупції», – повідомив міністер економрозвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, передає Інтерфакс.

Як повідомлялось, наприкінці січня Абромавічус ініціював ліквідацію ДП «Укрекоресурси» у зв'язку з великою кількістю скарг із боку бізнесу.

Зазначимо, державне підприємство з питань поводження з відходами як вторинною сировиною «Укрекоресурси/» (до 2010 року – «Укрекокомресурси») було створено в 2001 році. Основним видом діяльності держпідприємства є створення умов для збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів, як вторинної сировини.

До організаційної структури «Укрекокомресурсів» до кінця 2012 року належали 26 представництв в Україні, три комплекси з переробки відходів, Інформаційно-аналітичний та Український санітарно-медичний центр.

Чистий прибуток підприємства за підсумками 2013 року становив 3,996 млн грн, чистий дохід – 84,011 млн грн, дані за 2014 рік наразі відсутні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Останні новини
Залиште відгук