Уряд погодив звільнення голови Закарпатської ОДА Віктора Микити

В. о. голови Закарпатської ОДА буде перший заступник, депутат Закарпатської облради Мирослав Білецький

15:37, 6 вересня 2024

У п’ятницю, 6 вересня, Кабінет міністрів України погодив звільнення Віктора Микити з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Полковник СБУ Віктор Микита очолював Закарпатську ОДА з 10 грудня 2021 року, замінивши на цій посаді ще одного офіцера СБУ, депутата Закарпатської обласної ради Олексія Петрова.

До роботи в облдержадміністрації уродженець села Ільниця Іршавського району 18 років працював на різних посадах у правоохоронних органах. Зокрема був керівником так званого відділу «К» – спецпідрозділу СБУ Закарпаття по боротьбі з організованою злочинністю.

На посаді голови Закарпатської ОДА у 2023 році Віктор Микита заробив більше мільйона гривень.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Після звільнення Віктора Микити тимчасово виконувати його обов’язки буде перший заступник голови Закарпатської ОДА, депутат Закарпатської обласної ради від партії «Рідне Закарпаття» Мирослав Білецький.