Уряд виділив майже ₴50 млн для допомоги людям, які проживають у зоні АТО

СуспільствоОксана Руда, 16 листопада 20152360

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову уряду про надання допомоги у сумі 49,5 млн грн населенню, яке проживає в районах проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, пише Інтерфакс.

Згідно з постановою Кабміну від 11 листопада буде виділено 49 млн 486,96 тисяч гривень, зокрема Донецької облдержадміністрації – 28 млн 36,96 тис. грн; та Луганської ОДА – 21 млн 450 тис. грн.

Міністерство фінансів має здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

У свою чергу, Донецька і Луганська облдержадміністрації мають затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством охорони здоров'я, Міністерством соціальної політики, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат у рамках виділених коштів.

«Подати до 28 грудня 2015 Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням», – йдеться у постанові Кабміну в частині доручень облдержадміністраціям.

Також Донецька і Луганська ОДА зобов'язані забезпечити надання, розподіл і видачу зазначеної допомоги згідно з порядком надання гуманітарної і іншої допомоги населенню Донецької і Луганської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук