Уряд заклав у держбюджеті-2017 на підготовку до «Євробачення» майже ₴456 млн

КультураВолодимир Пиріг, 19 вересня 20161750

Проект державного бюджету України на 2017 рік передбачає виділення 455,7 млн грн на забезпечення підготовки і проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Згідно з проектом державного бюджету, зареєстрованим у Верховній Раді 15 вересня, Кабінет міністрів пропонує парламенту виділити в 2017 році ці кошти Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення України.

Всього Держкомтелерадіо пропонується виділити 1,395 млрд грн, з яких 897,7 млн грн – на фінансову підтримку Національної телерадіокомпанії України, а 24,6 млн грн – на керівництво та управління у сфері телебачення і радіомовлення, пише «Інтерфакс-Україна».

Уряд також пропонує виділити Міністерству культури 3,1 млрд грн, з яких 572,8 млн грн – на підготовку кадрів для сфери культури і мистецтва вищими навчальними закладами ІІІ і ІV рівнів акредитації; 18,5 млн грн – ВНЗ І і ІІ рівнів акредитації; 647 млн грн на фінансову підтримку національних театрів; 387,8 млн грн на підтримку національних художніх колективів, концертних організацій і їхніх дирекцій, національних і державних циркових організацій; а, крім того, 373,8 млн грн на забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек.

На збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках, паспортизацію, інвентаризацію та реставрацію пам'яток архітектури, культури та світової спадщини ЮНЕСКО пропонується виділити 219 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук