Кабмін запустив серіал, який навчатиме українців цифрової грамотності

Мета проекту – за 3 роки навчити мінімум шість мільйонів українців цифровій грамотності

Міністерство цифрової трансформації запустило проект підвищення цифрової грамотності українців. Про це повідомив 21 січня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Сьогодні ми запускаємо освітню онлайн-платформу з навчання цифрових навичок українців. Кожен повинен мати право на безкоштовну освіту в цій сфері. Згодом це стане нашою національною конкурентною перевагою. Навчатися можна буде і в будь-якій комп'ютеризованій бібліотеці за нашою програмою», — повідомив Федоров.

На сайті проекту зараз доступні, зокрема, три базові серіали, серіал із цифрової грамотності для вчителів, серіал для батьків «Онлайн-безпека дітей». Нові освітні серіали запускатимуться впродовж року.

У програмі уряду є мета – навчити мінімум шість мільйонів українців цифровій грамотності за 3 роки. Причому, 70% з них має бути віком від 30 до 60+ років.

До участі у проекті планують долучати відомих українців

Базовий курс ділитиметься на три сезони, і у кожного буде свій ведучий: Ольга Сумська, Надія Матвеєва та Руслан Ханумак. Такі «освітні серіали» вийдуть українською, російською, а також жестовою мовами. Детальніше ознайомитися з проектом можна за посиланням.

Також Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з Українською бібліотечною асоціацією, який передбачає проведення таких курсів у бібліотеках, які стануть першими офлайн-хабами проекту «Дія. Цифрова освіта». У комп'ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Загалом у проекті братимуть участь 6 тис. бібліотек.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук