Уряд затвердив проект змін до Податкового кодексу

Кабінет міністрів України затвердив і направив на розгляд Національної ради реформ проект змін до Податкового кодексу щодо спрощення адміністрування податків.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 5 жовтня, передає УНІАН.

«Я сьогодні звернуся з проханням про те, щоб президент провів Нацраду реформ, де ми могли б розглянути всі ці питання й направити їх до парламенту для ухвалення. Дуже важливо не лише розробити ініціативу, але й прийняти її в українському парламенті. Я думаю, що наша антикорупційна ініціатива може бути абсолютно якісно сприйнята більшістю українського парламенту», – сказав на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Раніше на цьому ж засіданні він повідомив, що зміни до Податкового кодексу мають сприяти більш швидкому економічному зростанню, оскільки є антикорупційними і детінізують доходи.

Головним завданням зміненого Податкового кодексу є вирішення ключових проблем, з якими зіштовхується бізнес, зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк, якого цитує «Економічна правда».

«Звичайно – це корупція. Як ви знаєте, у сфері оподаткування, адміністрування податків – це найбільша проблема. Цей законопроект це вирішує», – пояснив Данилюк.

Міністр зазначив, що наступним завданням є підвищення якості адміністрування податків.

«Спрощення податкової системи, зменшення тиску на бізнес. Це все впливає на інвестиційний клімат», – констатував він.

Також, за словами Данилюка, цей законопроект є складовою комплексної реформи Державної ффіскальної служби.

Крім того, Данилюк зазначив, що цей законопроект сфокусований на покращенні адміністрування взагалі, а також адміністрування податку на прибуток, адміністрування ПДВ, ПДФО, а також інші зміни, які стосуються саме адміністрування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук