Уряд вжив заходів для покращення фінансування національних фільмів

КультураК.С., 17 листопада 20161920

Уряд ухвалив зміни до постанови Кабінету міністрів України №117, запровадивши можливість здійснювати попередню оплату на виробництво національних фільмів з урахуванням необхідності витрачання зазначених коштів протягом шести місяців без прив’язки до закінчення бюджетного року.

За правилами, що діяли раніше, витратити авансові кошти необхідно було до 31 грудня. Проект рішення було розроблено Держкіно та внесено на розгляд Кабінету міністрів Міністерством культури.

Такі зміни були необхідні для того, щоб забезпечити безперебійне фінансування виробництва національних фільмів та ефективного використання коштів.

Виробництво фільмів в залежності від виду триває від 3-х місяців (неігрові) до 1,8 років (ігрові та повнометражні). Програма виробництва та розповсюдження національних фільмів затверджується Мінкультури на два роки. Для завершення виробництва фільмів за графіком, необхідне здійснення стабільного фінансування відповідно до потреб виробництва. Процес виробництва фільмів надзвичайно залежний від сезонності зйомок, крім того,фінансування програми виробництва та розповсюдження національних фільмів відбувається переважно в кінці року. Завдяки змінам проблема щодо фінансування виробництва фільмів може бути вирішена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук