Уряди України, Казахстану та Азербайджану шукають шляхи відновити торговельне сполучення

ЕкономікаІрина Скіць, 7 січня 201640313
Уряди України, Казахстану та Азербайджану шукають шляхи відновити торговельне сполучення
фото ZAXID.NET
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк

У середу, 6 грудня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у телефонному режимі обговорив із главами урядів Казахстану і Азербайджану можливі шляхи відновлення торговельного сполучення між країнами, повідомляє Урядовий портал.

У ході розмови Арсенія Яценюка з прем’єр-міністром Казахстану Карімом Масімовим йшлося про проблеми доставки української продукції до Казахстану та здійснення транзитних перевезень.

Керівники урядів засвідчили спільну готовність до розв’язання наявних проблем і дали негайні доручення національним компетентним відомствам оперативно завершити переговори для забезпечення оптимального та ефективного транзиту.

Також Арсеній Яценюк дійшов згоди із прем’єром Азербайджану Артуром Расізаде стосовно шляхів розв'язання новопосталих проблем транзиту і домовилися про проведення в найкоротші строки зустрічі національних уповноважених представників, аби узгодити необхідні технічні рішення. 

Глава Уряду України також поінформував главу уряду Казахстану про намір України невідкладно нотифікувати членів Світової Організації Торгівлі (СОТ) щодо неправомірних дій Російської Федерації стосовно транзиту українських товарів, а також застосувати механізми організації для усунення Російською Федерацією таких порушень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук