Усі українські атомні електростанції планують модернізувати до 2024 року

На модернізацію АЕС планують витратити близько 6 млрд грн

ЕкономікаЮрій Братюк, 28 серпня2480

Держпідприємство НАЕК «Енергоатом» і АТ «Турбоатом» підписали програму модернізації обладнання 15 енергоблоків чотирьох українських АЕС на 5-річний період (2020-2024 роки). Про це повідомляє прес-служба «Енергоатому».

«Програма модернізації обладнання АЕС передбачає заміну 8 конденсаторів турбін енергоблоків АЕС, у тому числі, в рамках імпортозаміщення, планується заміна 4 конденсаторів російського виробництва. Сумарний приріст потужності енергоблоків атомних електростанцій після заміни конденсаторів складе близько 400 МВт», – йдеться у повідомленні.

Також в межах модернізації планують удосконалити циліндри турбін, що дозволить підвищити їхню потужність. На модернізацію АЕС планують витратити близько 6 млрд грн протягом наступних 5 років.

«Ми суттєво розширюємо нашу співпрацю в рамках програми імпортозаміщення, і це особливо важливо в нинішніх політичних умовах. Ми обговорили також довгострокову ремонтну програму - заміну тих запасних частин, які відпрацювали свій ресурс», – заявив голова «Енергоатому» Юрій Недашківський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук