USAID допоможе Нацбанку провести ребрендинг

ЕкономікаРоман Ганкевич, 12 травня 20172830
USAID допоможе Нацбанку провести ребрендинг
фото НБУ
Старий логотип НБУ не відповідає сучасним тенденціям корпоративного дизайну

У Національному банку за фінансової допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали роботу над проектом із ребрендингу. Про це у п'ятницю, 12 травня, повідомила начальник управління інформації та громадських комунікацій НБУ Наталія Бондаренко.

«Ми прагнемо бути гармонійними у своєму позиціонуванні, яке має відображати внутрішні перетворення, незалежність та вагомість для розбудови новітньої української держави. Наразі існуючий логотип НБУ та його айдентика не візуалізують наших змін та ролі в країні. Сьогодні Національний банк є національним лідером реформ, має визнання та повагу у світі. Наша візія - бути сучасним, відкритим і незалежним центральним банком, який має довіру суспільства та інтегрований до європейської спільноти центробанків», - зазначила Бондаренко.

За її словами, оновлена візуалізація бренду буде логічно пов'язана з іншим не менш важливим проектом центрального банку - новим веб-сайтом, який запрацює вже восени.

Для роботи над ребредингом НБУ та USAID запросили команду кращих українських фахівців рекламно-комунікаційного ринку. У рамках проекту MMR Lab, який реалізує Еkonomika communications hub, ці експерти розроблять пропозиції щодо ребредингу центрального банку, зокрема новий логотип. Ребрендинг також передбачає зміну фірмового стилю НБУ. Реалізація цього проекту дасть змогу розробити новий фірмовий стиль (брендбук) відповідно до сучасних тенденцій корпоративного дизайну.

«Усі елементи візуального сприйняття бренда Національного банку України, починаючи від шрифта та візуалізації деталей, мають буди легкими та приязними до користувачів. Ми повинні врахувати досвід кращих практик центральних банків світу в комунікаціях із громадськістю. Водночас новий фірмовий стиль центрального банку має якомога коректніше зберегти його спадкоємність із попереднім», - додала Наталія Бондаренко.

Нова айдентика українського фінансового регулятора буде презентована громадськості після запуску нового сайта НБУ (орієнтовно у вересні 2017 року).

Нагадаємо, у квітні 2017-го оновила свій бренд «Укрпошта», яка запрезентувала змінені сайт, логотип та слогани.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук