В Англії опублікують перший роман Артура Конан Дойла

Культура8 червня 20110

В Англії опублікують перший роман Артура Конан Дойла “The Narrative of John Smith», який можна перекласти як «Оповідь про Джона Сміта». Це роздуми про життя чоловіка, прикутого хворобою до ліжка. Цей роман раніше не публікувався.

Про це повідомляє «Літакцент».

Конан Дойл написав “Оповідь…” 1883-1884 роках, за 3 роки до публікації першої повісті про Шерлока Холмса - «Етюду в багряних тонах». Цікаво те, що рукопис “Оповіді…” був втрачений під час пересилки до видавництва, тому автор відтворив текст по пам’яті. І саме друга версія готується до друку.

У книзі буде 150 сторінок, оскільки письменник відновив текст не повністю, а тільки до шостого розділу. Та видавці запевняють, що твір цікавий найперше протоідеями “Холмсіани” – схожі ідеї та персонажі, наприклад, домовласниця  Джона Сміта – це прототип Місіс Хадсон. Знахідку обіцяють надрукувати у листопаді 2011 року.

Водночас, як повідомляє « Буквоїд», головний куратор відділу сучасних літературних рукописів у Британській бібіліотеці Рейчел Фосс зазначила, що роман став частиною колекції Конан Дойла у Британській бібліотеці у 2007 році. Організація, яка опікується літературною спадщиною Конан Дойла, підтримала цей план.

Хоча сам письменник часто говорив, що соромиться своїх ранніх робіт, Рейчел Фосс вважає факт повернення Конан Дойла до свої першої роботи на пізнішому етапі свого життя доказом того, що він вбачав у ній щось гідне уваги.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук