В галереї Львівської академії мистецтв виставили «відмінні» дипломні роботи

Кращі студенти-бакалаври Академії експонували свої експерименти в склі, кераміці та металі

Головні новини Львова 13.07Оксана Сенишин, 13 липня 2016, 19:34 1118 0

В галереї Академії мистецтв виставили дипломні роботи бакалаврів, захищені на «відмінно з подякою». Студентка кафедри художньої кераміки Ксеня Жижій створила керамічну колекцію «Захоплення». Захоплювала вогнем у біологічному каміні з нешкідливими органічними спиртами. Плюс до цього у дівчини ціла жменя корисних керамічних деталей в японському стилі. Мінімалізм та лаконічність ― навіть в кольорі та спірографічному рисунку.

«В цій колекції є лампа підвісна на стелю, є годинник настінний, біокамін, миска велика на фрукти та невеличкі мисочки для чаю», ― уточнила студентка-випускниця Ксеня Жижій.

На відмінно з подякою захистила роботу й Вікторія Зимомря. Її тема «Дія та наслідок». А оскільки навчалася на кафедрі художнього скла, в скло помістила лід, аби діяв.

«Хотілося просто наочно показати сам принцип явища «причина-дія-наслідок». Для цього я використовувала лід, скло і в результаті утворюється вода. Тобто лід топиться, скло опускається і утворюється вода. Все дуже просто», ― описала Вікторія Зимомря.

Роботи «свіженькі»: державна екзаменаційна комісія оцінювала їх ще два тижні тому. Виставка триватиме цілий місяць. А опісля студентські доробки поповнять фонди Академії. Поки що ж абітурієнти, потрапивши до галереї, можуть визначитися, з чим самі хотіли б творити.

«Вже приходили. Ще у вівторок, 12 липня, в нас не була до кінця готова експозиція, але вже було багато абітурієнтів. Всім дуже цікаво, дуже подобається. І добре, що ми можемо тепер в галереї робити такі виставки», ― підсумувала куратор виставки Анна Єфімова.

Це третя «дипломна» виставка в цій галереї. Торік вже виставлялися бакалаври, а взимку магістри.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук