В Івано-Франківську презентували літературний альманах "Пензлик"

Культура23 грудня 20103800

22 грудня в Івано-Франківську у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.Франка відбулась презентація літературного альманаху «Пензлик». Саме так називається альманах учасників літературних студій відомої авторки прози Ольги Деркачової.

Як повідомили ZAXID.NET організатори презентації, до альманаху увійшли поезія, проза та есеїстика юних авторів, Різних за віком, національністю і фахом людей об’єднує любов до літератури, бажання якомога більше дізнатися про літературно-мистецьке життя України.

Літературні студії Ольги Деркачової – це не лише традиційні зібрання такого роду, коли діти пишуть нові тексти, зачитують і аналізують їх. Літстудійці спільно відвідують різноманітні літературні презентації, переглядають кращі зразки української кінематографії, вчаться експериментувати з різними літературними жанрами.

Представлені в альманасі твори дуже різні. Від ліричної поезії про любов до текстів про сенс буття і роздумів про людські почуття.

Навіть назва альманаху "Пензлик" невипадкова: "Найцікавіше, коли про буденні речі ми пишемо небуденно, – зауважує Ольга Деркачова. – Перше, про що ми спільно пробували писати, був пензлик. Адже в крамниці всі пензлики абсолютно однакові. Але в руці того чи іншого митця кожен пензлик стає унікальним. Бо ним можна намалювати як відверто бездарний твір, так і шедевр".

Довiдка ZAXID.NET

Ольга Деркачова - член Національної спілки письменників України, автор книг прози "Синдром підсніжника" та "За лондонським часом". Вона третій рік поспіль веде літературні студії, працюючи викладачем кафедри філології та методики початкової освіти Педагогічного інституту Прикарпатського університету ім. В.Стефаника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук