В Криму націоналізували «Укртелеком» Ахметова

ЕкономікаІрина Данилів, 11 лютого 20153290

Депутати Кримського парламенту ухвалили рішення про націоналізацію майна кримської філії компанії  «Укртелеком», повідомляє російське видання «Прайм».

За націоналізацію майна проголосували 65 депутатів самопроголошеного парламенту Криму.   

«Рухоме і нерухоме майно Кримської філії ПАТ «Укртелеком», розташованого на території анексованої Республіки Крим, у складі необоротних (у тому числі нематеріальних) і оборотних активів, що перебувають на його балансовому і позабалансовому обліку станом на 17 березня 2014 року, включити в перелік майна, яке обліковується як власність Республіки Крим", - йдеться в постанові, прийнятій на сесії кримського парламенту.

Депутати також вирішили повернути «у власність республіки» майно дочірньої компанії «Укртелекому»  ТОВ «ТриМоб».

Нагадаємо, в ніч з 9 на 10 лютого озброєні люди захопили офіс "Укртелекому" в Сімферополі. Магістральні кабелі з території материкової України - відключені. Як повідомляла директор з комунікацій групи «СКМ» Наталія Ємченко, компанія втратила контроль над своїм кримським відділенням. Протягом ночі анексований Росією півострів був без зв’язку. При цьому самопроголошена влада Криму заявила, що відключення здійснив власне «Укртелеком» без будь-яких пояснень.

Ще до ситуації з відключенням міністр внутрішньої політики, інформації і зв’язку самопроголошеної влади Криму Дмитро Полонський наголошував, що «Укртелеком» не вживає заходів «для узаконення свої діяльності в російському правовому полі».

Кримське відділення «Укртелекому» обслуговувало понад 80% кримських абонентів фіксованого телефонного зв'язку, а також надавало послуги швидкісного інтернету та мобільного оператора «ТріМоб», на підставі угоди з яким кримські абоненти «МТС Україна» отримували можливість здійснювати дзвінки за українськими тарифами.

В кінці вересня «Укртелеком» припинив надавати послуги зв'язку в Севастополі. Компанія належить Ринату Ахметову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук