В мережі стартувала акція «Гуцульські зґарди на захист українських вояків»

КультураДарина Цвях, 11 липня 201412060
В мережі стартувала акція «Гуцульські зґарди на захист українських вояків»

Ініціативна група івано-франківських митців і журналістів організувалися для допомоги прикарпатським воякам, що зараз перебувають у зоні АТО.

Для того, щоб закупити для батальйону«Айдар» і 5 батальйону територіальної оборони Прикарпаття необхідну амуніцію ливарник Всеволод Бажалук передав на благодійну акцію 100 власноруч вилитих гуцульських зґардів, які в кінцевому результаті повинні стати бронежилетами, касками, розгрузками, ліхтарями для солдат.

Як розповідають організатори, акція уже стартувала в Інтернеті. Усі бажаючі можуть придбати згарду, зайшовши на сторінку спільноти «Гуцульські зґарди на захист українських вояків» у Facebook.

 Вартість хрестів-зґардів коливається від 150 до 750 грн. Кожен бажаючий може також заплатити за згарду скільки вважає за потрібне, або ж просто перераухвати кошти на благодійний рахунок проекту.

Інтернет-ярмарок стартував 5 липня і станом на сьогодні уже придбано 10 згардів.

Ініціатори розповідають, що проект буде не тільки віртуальним. Вже 10-12 липня волонтери проекту повезуть згарди на фестиваль «Арт-поле» в Уніжі.

Останнім етапом акції стануть ярмарки продажу зґард в Івано-Франківську. «Це будуть розпродажі просто неба в центрі міста, які супроводжувати музика місцевих гуртів та виконавців. Попередьно, перший ярмарок заплановано уже на цю неділю», - зауважила співорганізатор акції Наталка Голомідова.

Волонтери обіцяють звітуватися за усі зібарні і витрачені кошти щотижня та оприлюднити фінальний звіт та список придбаної амуніції. Загалом же акція триватиме до кінця липня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук