В МОН назвали умови для проведення екзаменів у ВНЗ з 1 червня

Сесії у ВНЗ зможуть проводити не дистанційно

У Міністерстві освіти і науки вважають можливим проведення екзаменів з 1 червня у приміщеннях вищих навчальних закладів. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомила виконувачка обов'язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Щодо проведення екзаменаційних сесій. Так, з 1 червня можливо це у закладах вищої освіти, за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше десяти осіб», – сказала вона.

Мандзій наголосила, що все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається ослаблення карантинних заходів, повинно бути прийнято рішення обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Але все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається послаблення карантинних заходів, має бути прийняте рішення обласною комісією ТЕБ і НС», – зауважила Мандзій.

За її словами, якщо показники щодо інфікування коронавірусом в області дозволяють послаблювати карантинні заходи, то це буде означати, що «з 1 червня в закладах вищої освіти, зокрема, можна буде продовжити освітній процес, зокрема складання екзаменаційної сесії».

Водночас Мандзій додала, що заклади вищої освіти здебільшого готові до проведення екзаменаційної сесії дистанційно.

Як інформував ZAXID.NET, раніше Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації закладам фахової передвищої та вищої освіти щодо проведення семестрового оцінювання студентів, а також захистів дипломних робіт і складання атестаційних іспитів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук