В МЗС погоджують документацію для створення «Українського інституту за кордоном»

КультураРоман Ганкевич, 20 травня 20173020
В МЗС погоджують документацію для створення «Українського інституту за кордоном»

Створення «Українського інституту» перебуває на етапі погодження документації у міністерствах і відомствах. Про це під час публічної дискусії «Культурна дипломатія: шляхи до порозуміння» в рамках Днів Європи-2017 заявив начальник управління публічної дипломатії МЗС України Анатолій Соловей, пише «Інтерфакс-Україна»

«Ми обговорювали з паном послом те, що сприйняття України за кордоном дуже сильно, на жаль, відрізняється від того, якою вона є насправді», - заявив Соловей.

Це пов'язано, за його словами, в першу чергу з тим, що його формували в тому числі «східні сусіди України - росіяни». З його слів, наразі головним завданням українських дипломатів має стати формування позитивного іміджу країни за кордоном. «Створення Українського інституту - це інституція яка відповідатиме за системну презентацію України за кордоном», - сказав Анатолій Соловей.

Він пояснив, що зараз створення інституту на етапі погодження необхідних документів різних інституцій і відомств. «Головна ідея полягає в тому, що співробітниками інституту будуть не стільки дипломати, а професіонали, які прийдуть до нас із сфери культури і мистецтв, які просуватись культуру України за кордоном», - зазначив Соловей.

Раніше голова МЗС Павло Клімкін оголосив про наміри створити Український інститут за кордоном. Нагадаємо, в червні 2015 року Міністерство культури презентувало проект Концепції створення Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка). Міністр культури В'ячеслав Кириленко під час презентації пообіцяв, що урядове рішення про створення Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка) ухвалять до кінця 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук