В неділю у Жовкві стартують Дні європейської спадщини

Впродовж трьох тижнів відбуватимуться заходи, присвячені українській, польській, єврейській культурі

КультураОрися Шиян, 14 вересня 20184520
В неділю у Жовкві стартують Дні європейської спадщини
фото ZAXID.NET
Жовква запрошує на святкування

В неділю, 16 вересня, у Жовкві відбудуться перші заходи в межах Днів європейської спадщини. Це загальноєвропейська ініціатива, офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, і вперше проводиться у Жовкві. Основна мета ‒ привернути увагу громадськості до історичної та архітектурної цінності маловідомих пам'яток, які часто закриті для огляду. Про заплановані заходи повідомляє організатор події ‒ Державний історико-архітектурний заповідник.

Заходи у Жовкві поділятимуться тематично на три цикли:

16 вересня – День української культури;

23 вересня – День єврейської культури;

27 вересня – День польської культури.

В неділю, 16 вересня, заплановано провести День української культури. У замку відбудуться майстер-класи, концерт. Гостям організують екскурсію «Шляхами дерев'яної сакральної архітектури». До слова, у Жовківському районі є дві дерев'яні церкви зі списку ЮНЕСКО, які можна буде відвідати під час екскурсії.

Вже за тиждень, 23 вересня, у Жовкві проведуть День єврейської культури. Разом з Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-Ар’є» у міській синагозі запланована концертна програма від вокального ансамблю «Шейне-Мейделах» та частування традиційною єврейською їжею від ресторану «Єрусалим».

27 вересня присвятять польській культурі. Розповідатимуть про діяльність католицької громади, презентуватимуть народний фольклор і частуватимуть традиційною їжею поляків.

Усі заходи, за винятком майстер-класів, – безкоштовні. Детальна програма ‒ тут.

Нагадаємо, Дні європейської спадщини у Львові відбувалися 7-9 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук