В одному з найбільших музеїв Австрії з'явився аудіогід українською мовою

Ініціатива у віденській художній галереї Альбертіна реалізована в рамках проекту Олени Зеленської

В одному з найбільших музеїв Австрії з'явився аудіогід українською мовою
фото ЕРА
Українською можна прослухати екскурсію парадними залами палацу, побудованого в стилі класицизму

В одному з найбільших музеїв Австрії – художній галереї Альбертіна у Відні – з'явився аудіогід українською мовою. Про це йдеться у повідомленні на сайті президента України.

Запуск аудіогіда був ініціативою дружини президента України Володимира Зеленського – Олени Зеленської. Його перекладали й записували протягом чотирьох місяців.

Аудіогід містить історію створення та цікаві подробиці про шедеврах світового класичного модерну з музейних експозицій«Від Моне до Пікассо», у які входять твори Моне, Ренуара, Тулуз-Лотрека, Сіньяка, Матісса, Мунка, Пікассо, Модільяні, Шагала, Малевича, Кокошки та інших.

Українською можна прослухати екскурсію парадними залами палацу, побудованого в стилі класицизму, який відтворює культуру епохи Габсбургів.

відео Офісу президента України

Аудіогід буде доступний і для запланованої на кінець серпня виставки творів із приватної колекції французького модерну Ханлозера, на якій будуть представлені роботи Ван Гога, Сезанна, Годлера.

Олена Зеленська запропонувала створювати україномовні аудіогіди у світових музеях

Як повідомляється, це не останній аудіогід, створений з ініціативи Зеленської. Наразі закінчується звукозапис екскурсії для Латвійського національного художнього музею, готується ще кілька перекладів і паралельно йдуть переговори з іншими музеями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук