В Україні 1 квітня почнеться пробне ЗНО з української мови і літератури

СуспільствоРоман Ганкевич, 31 березня 20173590
Учасники зможуть визначити результати пробного ЗНО в онлайн-режимі

У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Про це йдеться у повідомленні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

«У суботу, 1 квітня, пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Пробне тестування розпочнеться об 11:00. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням», - повідомляється у центрі.

Як зазначається, адреси пунктів тестування вказані в запрошенні-реєстраційній картці, що розміщена в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

Цього року для учасників пробного оцінювання також діятиме спеціальний онлайновий сервіс, за допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбудеться 8 квітня.

Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж чотирьох днів із дня проходження певного тестування.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 8 квітня 2017 року, з інших навчальних предметів – 14 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві освіти інформували, що мають намір використати ЗНО у початковій і середній школі для моніторингу якості освіти у школі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук