В Україні може зрости кількість польських телеканалів

КультураК.С., 24 лютого 20166120

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення надіслала голові Крайової Ради з питань радіомовлення і телебачення Республіки Польщі пану Яну Двораку листа з проханням сприяти збільшення мовлення на території України польських каналів. Така ініціатива обумовлена неодноразовими зверненнями до Нацради українських провайдерів та дистриб’юторів, які висловлюють бажання  ретранслювати польські телеканали.

Відповідно до чинного законодавства в Україні можуть ретранслюватися лише ті іноземні програми, які за рішенням Національної ради внесено до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Нині до цього переліку входять лише чотири польські програми: «TV-Polonia», «ТVP Info», «ТVP Historia» та «ТVP Кultura».

Зважаючи на значний інтерес українських провайдерів до трансляції польських телеканалів, Національна рада просить Крайову Раду з питань радіомовлення і телебачення Республіки Польщі усебічно сприяти у цьому питанні. Зі свого боку вітчизняний регулятор у разі надходження відповідних звернень якнайшвидше вирішуватиме всі процедурні питання, необхідні для внесення польських телеканалів до зазначеного переліку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук