В Україні презентували перший том Великої української енциклопедії

КультураВолодимир Пиріг, 29 березня 20173730

У вівторок, 28 березня, державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» презентувала перший том Великої української енциклопедії.

Велика українська енциклопедія – універсальне багатотомне систематизоване енциклопедичне видання, перша велика універсальна енциклопедія України, яка виходить за часи незалежності.

«Перший том енциклопедії – це 592 сторінки, що містять близько 1700 енциклопедичних статей (літери "А-Акц"). В енциклопедії вміщено понад 1000 кольорових ілюстрацій: фото, малюнків, схем, таблиць, діаграм, понад 35 карт», – повідомило «Новое время» з посиланням на Держкомтелерадіо.

У підготовці першого тому взяло участь понад 300 провідних науковців.

Віце-президент НАН України Анатолій Загородній назвав вихід першого тому енциклопедії знаковою подією для Національної академії наук України і всього українського суспільства.

Керівник авторського колективу ВЕУ, кандидат історичних наук Алла Киридон розповіла, що до 2026 року планується видати майже 30 томів друкованої версії енциклопедії. Також планується створення розширеної електронної версії енциклопедії, і функціонування електронного порталу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук