В Україні проведуть переатестацію всіх викладачів військових вишів

Міністр оборони розповів, що чекає на військові освітні заклади

В Україні проведуть переатестацію всіх викладачів військових вишів
Міністр оборони України Степан Полторак

В Україні триває системне реформування військової освіти, заявив міністр оборони України Степан Полторак під час свого візиту в Харків у середу, 28 жовтня.

За його словами, після вивчення досвіду ведення бойових дій на Донбасі на першому етапі були удосконалені програми практичного навчання офіцерів в усіх військових вишах України. Міністр зазначив, що на другому етапі, який вже триває, буде змінено систему підбору професорсько-викладацького складу військових ВНЗ України.

«Я прийняв рішення щодо проведення позачергової переатестації всього професорсько-викладацького складу всіх (військових) вишів в Україні. У нас є сьогодні практичні напрацювання і досвід учасників АТО. Тому головна вимога до всіх вишів призначати на посади, особливо де викладання пов'язане з бойовим застосуванням, тільки офіцерів, які брали участь у зоні проведення антитерористичної операції» , – наголосив міністр, якого цитує УНІАН.

Він також додав, що ці зміни супроводжуються збільшенням фінансування на покращення матеріально-технічної бази військових університетів та академій.

«Я прийняв рішення про збільшення витрат на навчальні заклади для того, щоб підвищити якісь навчально-матеріальної бази. Ці кошти на придбання навчальних тренажерів, удосконалення матеріальної бази будуть видані вишам і начальник університету чи академії буде особисто приймати рішення, що необхідно закуповувати», – сказав Полторак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук