В Україні рекордно впали ставки за депозитами

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 24 жовтня 20178860

Відсоткові ставки за депозитами в іноземній валюті перебувають на історичному мінімумі, а у гривнях – на найнижчому рівні за останні 6 років, повідомив заступник голови Національного банку Дмитро Сологуб.

За його словами, це призведе і до здешевлення кредитів – «за рік-півтора історичні мінімуми й за кредитними ставками буде оновлено».

Також Сологуб зазначив, що у 2017 році почало відновлюватися споживче кредитування, і на сьогодні це сегмент з найбільшим потенціалом зростання завдяки низькому борговому навантаженню на населення.

Як наголошується, сьогодні в Україні співвідношення чистих кредитів населення до ВВП перебуває на історично низькому рівні.

«Минулого року почало зростати нове кредитування й у іпотечному сегменті. Наразі переважна більшість банків, які надають іпотеку, виважено ставляться до ризиків і контролю за позичальниками. Натомість відновлення корпоративного кредитування відбуватиметься повільно. Основний потенціал нового кредитування – в сегменті середнього бізнесу», – сказав чиновник Нацбанку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук