В Україні розпочався проект «Атмосфера Крушельницької»
Культура

В Україні розпочався проект «Атмосфера Крушельницької»

Дарина Цвях, 20 листопада 2014 463 0

В Україні розпочався проект «Атмосфера Крушельницької». Це – низка ініціатив, присвячених видатній українській оперній співачці.

«Головна мета проекту - відновити інтерес до цієї фантастичної жінки, актуалізувати тему справжніх українських красунь - модних, стильних, талановитих, знаних у світі, - говорить організатор проекту Наталія Кравець. - Ми хочемо розповісти про жінок, які змінювали долі, які писали історію та залишили по собі не просто пам'ять, а справжній скарб для української нації». Більшість ініціатив пройдуть он-лайн.

У рамках проекту «Атмосфера Крушельницької» найкращим ілюстраторам України запропонують пофантазувати, як би виглядав костюм Соломії, якби вона жила зараз. Конкурс fashion-ілюстрацій проходить під патронатом Ukrainian Fashion Week.

Музична частина проекту складеться із арій Крушельницької у сучасному виконанні: інтерпретації, переспіви, ремікси. «Соломія Крушельницька - легенда у світовому оперному мистецтві, - вважає Каша Сальцова (гурт «Крихітка»). - Тому участь у такому проекті - це в жодному разі не спроба повторити її виконання, але можливість торкнутися спадку великої співачки і нагадати про велич її генія і трагічну долю митця світового значення, що був змушений провести останні роки життя в СРСР».

Побачити найкращі ілюстрації, почути музичну добірку та ознайомитися з історичним проектом можна буде на виставці, яка відкриється вже 19 грудня 2014 року.

«Атмосфера Крушельницької» — перший із серії проектів, присвячених видатним українкам. Загалом протягом 8 місяців українцям нагадають про досягнення та талант п’яти героїнь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук