В Україні серед переселенців є понад 100 тис. вчених, викладачів та студентів, – Квіт

В Україні налічується понад 100 тисяч вимушено переселених учених, викладачів університетів, шкільних вчителів, студентів, повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

З метою підтримки українських вчених та наукових досліджень Міністерство освіти і науки України разом з Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) створили резервний фонд для вчених та наукових досліджень України, повідомила прес-служба Міносвіти.

Як повідомив Квіт, сьогодні країні необхідно вирішити важливі завдання, що постали у зв’язку з тимчасово окупованою 7,8% української території. Серед вимушених переміщених осіб, яких налічується більш ніж 1,2 млн з непідконтрольних українській владі територій, понад ста тисяч учених, викладачів університетів і шкільних вчителів, студентів. Також 26 університетів і науково-дослідних інститутів були переселені на підконтрольну українській владі територію, однак, всі їхні споруди, лабораторії, вся матеріально-технічна база залишилися на непідконтрольній уряду території.

Як наголосив міністр, саме в той час, коли на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу здійснюється руйнування промисловості, дуже важлива підтримка та співпраця з CRDF Global. За словами Квіта, наука, наукові дослідження та інновації можуть не тільки примирити людей, але також забезпечити поступове та впевнене відновлення країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук