В Україні стартував конкурс каверів на Маніфест толерантності «Різні. Рівні»

КультураД.Ц., 15 червня0
В Україні стартував конкурс каверів на Маніфест толерантності «Різні. Рівні»
У травні у музичному просторі України відбулася пісенна прем’єра «Різні.Рівні»

Освітній центр з прав людини у Львові оголосив прийом заявок на конкурс каверів на пісню «Різні. Рівні», яку її творці називають Маніфестом толерантності.

Нагадаємо, місяць тому у музичному просторі України відбулася пісенна прем’єра: Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти записали спільну композицію «Різні. Рівні». Музику до пісні написав Євген Філатов (The Maneken).

Вперше відомі українські музиканти об’єдналися навколо ідей толерантності. А тепер пісню, яка за короткий час уже зібрала понад мільйон переглядів на YouTube, можуть виконати усі охочі, відзняти відео (професійне або аматорське) – і поборотися за приз.

Переможець конкурсу каверів на «Різні. Рівні» запише власну (авторську) пісню (створення аранжування, запис живих інструментів, зведення та мастеринг) на одній з найкращих студій звукозапису у Західній Україні – Jenny Records (Львів).

Заявки приймаються до 2 серпня 2020 р. Жодних вікових, стилістичних, географічних чи інших обмежень для учасників немає.

«Єдина вимога: гурти, виконавці та виконавиці, які подаватимуться на конкурс каверів, мають поділяти цінності, про які ідеться у Маніфесті толерантності «Різні.Рівні». Відтак оргкомітет залишає за собою право не допустити до участі тих, чия творчість або публічна діяльність суперечать місії, візії та цінностям кампанії», – зауважує координаторка конкурсу Галина Гузьо.

Докладніше про компанію та умови конкурсу можна прочитати на сторінці Освітнього центру з прав людини у Facebook.

Усі відео каверів на «Різні.Рівні» будуть опубліковані на YouTube-каналі Освітнього центру з прав людини у Львові почергово, відповідно до надходження заявки до оргкомітету (протягом 48-ми годин від часу отримання заповненої заявки).

Переможцем конкурсу буде оголошено гурт або виконавця чи виконавицю, чиє відео кавера на Маніфест толерантності «Різні.Рівні» отримає найбільшу кількість переглядів. Оголошення переможця відбудеться 17 серпня 2020 р. на сторінках Освітнього центру з прав людини у Львові у Facebook та Instagram.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук