В Україні вийшов роман Олега Сенцова

КультураК.С., 18 січня 20160

У харківському видавництві «Фоліо» вийшла книга Олега Сенцова з інтригуючою назвою «Купіть книгу - вона смішна». Офіційна презентація відбудеться у Києві 28 січня.

«Як відомо з подій останнього року, автору книги за оптимістичною назвою «Купіть книгу - вона смішна» довелось стати жертвою російської пропаганди і опинитись в епіцентрі резонансного скандалу. Несправедливо засуджений до 20-річного ув`язнення, Олег Сенцов не втратив обличчя і натомість став взірцем громадянської мужності, незламності та людської гідності. Всесвітньо відомі письменники та режисери марно звертались до представників російського кінематографу із проханням посприяти звільненню українського режисера», - вважають у видавництві.

Так само видавці підкреслюють, що назва цілком відображає зміст. Це дуже веселий, дуже дотепний та дуже легкий для сприйняття твір. 

Нагадаємо, 25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за вигаданими звинуваченнями у тероризмі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук