В Україні йде війна за контроль над держактивами та фінансовими потоками, – Яценюк

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 18 березня 201614091

В Україні йде війна за контроль над державними активами, над фінансовими потоками, і уряду багато з цих схем відомі, заявив на позачерговому засіданні Кабміну прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Йде боротьба за державні компанії. Я тому і запропонував провести відкрите засідання, щоб показати, що я не дозволю подальшу політизацію діяльності держкомпаній, щоб держкомпанії і далі були годувальницями політичних діячів і партій, – сказав він. – Йде війна за те, щоб приватизувати ту чи іншу компанію або поставити свого директора. Зате всі гасла про боротьбу з корупцією, але через заднє крильце заходять і просять призначити того або іншого. Це все зрозуміло і це все відомо».

Яценюк, якого цитує УНІАН, наголосив, що на поточний момент в Україні потрібно змінювати систему держуправління, оскільки зміна директорів або назви компанії не завжди призводять до очікуваних результатів.

До слова, на початку 2016 року Яценюк ініціював проведення фінансових перевірок провідних державних компаній з метою оцінки ефективності їх діяльності та дотримання фінансової дисципліни.

Загалом, активи сотні найбільших держкомпаній оцінюються у трильйон гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук