В Україні заборонили трансляцію трьох російських телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію ще трьох російських телеканалів. Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Заборонили російські телеканали «Вопросы и ответы», «Усадьба–ТВ» і «Домашние животные».

За даними Нацради з телебачення, ці канали транслювали рекламу, яку не адаптовано до вимог українського законодавства, що і стало основною причиною відповідного рішення регулятора.

Згідно з повідомленням, рішення набуде чинності через місяць після його ухвалення, у разі надання правовласниками або дистриб’юторами цих програм гарантій щодо усунення порушень Національна рада може переглянути свою ухвалу.

Нагадаємо, У березні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вилучила з переліку дозволених для трансляції на території України ще 14 російських телеканалів. Тоді підставами для заборони телеканалів були помічені в ефірі цих мовників персони, які внесені до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, а також зафіксована комерційна реклама, поширення якої в ефірах іноземних телеканалів в Україні заборонене.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук