В Україні запустили першу фабрику 3D-друку з кераміки і металу

ЕкономікаЮлія Поліковська, 20 вересня 20165180
В Україні запустили першу фабрику 3D-друку з кераміки і металу
фото AIN.ua
Поки що на фабриці друкують лише керамічні вироби

Український стартап Kwambio запустив в Одесі фабрику з 3D-друку повного циклу керамічних та металевих виробів, повідомив AIN.ua.

Потужності Kwambio розраховані на виробництво понад тисячі товарів на місяць. На сьогодні працює два цехи з 3D-друку кераміки. Виготовлення виробів з металу почнуть в листопаді – коли буде запущено цех з виробництва виробів з бронзи.

Раніше в цьому році компанія запустила в Нью-Йорку інтернет-магазин дизайнерських товарів, а тепер стартап буде пропонувати керамічні і металеві товари власного виробництва.

«Ми намагалися працювати з американськими партнерами. Але якість, ціни і терміни виробництва нікуди не годилися. Чашка за $100, яку треба чекати п'ять тижнів... Тому вирішили відкрити власне виробництво. Розробили свої власні матеріали для друку та гарантуємо терміни виробництва в 2-3 рази швидше. Ну і ціна, звичайно, в рази нижче», – зазначив співзасновник Kwambio Володимир Усов.

Kwambio друкує готові товари, які можна купити на сайті, а також приймає замовлення дизайнерів, компаній та індивідуальні замовлення. Ідею об'єкта можна принести навіть у вигляді скетчу на серветці – фахівці стартапу створять 3D-модель, порадять оптимальний матеріал, надрукують прототип, при необхідності внесуть правки і потім надрукують фінальний продукт або серію виробів.

Весь процес від скетчу до готового продукту в середньому займає два тижні. А за процесом виробництва можна спостерігати в реальному часі на сайті Kwambio - в одному з цехів встановлена камера онлайн-трансляції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук