В Україні засновано конкурс на виконання творів Мирослава Скорика

КультураДарина Цвях, 26 січня 20162610
В Україні засновано конкурс на виконання творів Мирослава Скорика

Всеукраїнський відкритий музичний конкурс імені Мирослава Скорика відбудеться з 16 по 20 лютого в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського.

Музичне змагання має на меті сприяти творчому зростанню молодих піаністів і підготовці за сучасними світовими стандартами. Переможець конкурсу отримає  3 тисячі доларів. Музикант, який посяде другу сходинку, буде нагороджений 1 500 доларами, а за третє місце – отримає тисячу доларів. Серед призів – участь у міжнародних майстер-класах у Франції та Німеччині та виступ під орудою Мирослава Скорика із симфонічним оркестром.

«У змаганні можуть взяти участь піаністи з усіх куточків світу в двох вікових категоріях: 13-17 та 18-23 роки. Музична частина складатиметься винятково з творів Мирослава Скорика. Для змагання композитор навіть написав унікальний твір для фортепіано під назвою «Спогад», - цитує Cultprostir представника прес-служби конкурсу.

Засновником конкурсу є благодійний фонд Анни Томасишин, а співорганізатором – Національна музична академія України імені П. І. Чайковського та Національна спілка композиторів України. Конкурс проводиться під патронатом Марини Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук