В України з'явилось нове дитяче арт-видавництво

КультураДарина Цвях, 24 листопада 20152630

У Чернівцях з'явилось нове дитяче арт-видавництво «Чорні вівці». Воно планує випустити книжки Сергія Жадана, Ірени Карпи, Юрія Андруховича, Ервіна Мозера, Анатолія Дністрового та інших популярних авторів.

Видавництво вже встигло реалізувати два проекти. Це двомовний арт-бук «У царстві Лева» і «Зайчикове щастя» Лариси Ніцой. Книжки проілюструвала Христина Лукащук.

Головний редактор арт-видавництва «Чорні вівці» письменниця Христя Венгринюк стверджує, що втілити проект прагнула вже давно. «Ідея видавництва з’явилася ще в 2013 році, а вже минулої зими ми з директором «Книги-ХХІ» Василем Дроняком і президентом Meridian Czernowitz Святославом Померанцевим таки вирішили її реалізувати. Тож, нас в головній команді стало троє. І так ми, три чорні овечки, щодня працюємо, аби творити Добро для наших наймолодших читачів», - розповіла Христя Венгринюк.

Наразі видавництво готує книжку одного з найвідоміших дитячих письменників Австрії Ервіна Мозера. Його «Неймовірні історії надобраніч» складаються з найкращих оповідок та ілюстрацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук