В українських містах з'явились фейкові афіші грандіозних подій

КультураК.С., 19 листопада 20156621

У Києві, Бучачі, Жмеринці, Одесі та Добропіллі з’явилися афіші подій, які ніколи не відбудуться. Плакати у Жмеринці анонсують виступ європейського балету, у Краматорську – міжнародного фестивалю короткометражних фільмів, у Бучачі обіцяють приїзд діджея світового рівня, а в Добропіллі – грандіозний рок-концерт, повідомляє Cultprostir.

Ініціював проект німецький Гете-Інститут, аби привернути увагу до проблем культурного життя на периферії. Головний референт культурних проектів Гете-Інституту в Україні Фрідеріке Мьошель стверджує, що ситуація, коли культурне життя сконцентроване у кількох великих містах, є типовою для східноєвропейських країн. Проте світові тенденції зараз полягають у децентралізації культури.

Реакція на таку акцію була неоднозначною. Учасник проекту «Культурно-освітня академія» Ярослав Мінкін розповів: «У людей, які живуть у маленьких містечках, такий дефіцит культурних продуктів, що вони відчайдушно хапаються за будь-яку можливість. У Жмеринці, коли люди побачили афіші, вони одразу стали запитувати, де придбати квиток, навіть не усвідомивши, що це фейк. Можливо, для когось це стане стимулом відкрити балетний гурток чи створити любительську трупу в місцевому театрі».

Організатори стверджують, що процес децентралізації культури дозволить підвищити культурний рівень країни в цілому і вплинути на розвиток маленьких містечок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук