В УПЦ КП прокоментували можливість перенесення дати святкування Різдва

Представники УПЦ КП заперечили інформацію щодо перенесення дати святкування Різдва після отримання автокефалії.

12 листопада

Церква наразі не розглядає питання про перенесення святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня. Про це 12 листопада повідомила Liga.net з посиланням на прес-секретаря Київської патріархії архієпископа Євстратія Зорю.

В УПЦ КП заявили, що повідомлення деяких ЗМІ стосовно того, що УПЦ нібито «буде використовувати новий стиль церковного календаря» є «інформаційною диверсією, яка напередодні важливих подій повинна посіяти суперечки і недовіру серед православних християн в Україні.

«Тому цілком офіційно хочу повідомити, що питання переходу на новий календар не порушується і не розглядається в процесі об'єднання і в зв'язку з наданням томосу. Кожна автокефальна церква самостійно вирішує календарне питання і жодних розпоряджень або вимог цього в томосі, які надавалися Вселенським Патріархатом у ХХ столітті, не встановлювалося», - наголосив прес-секретар Київської патріархії

Посадовець також нагадав, що минулого року законом України від 25 грудня було визнано святковим днем і громадяни мають можливість обирати свою дату святкування, а питання томосу та автокефалії з цим ніяк не пов'язане.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Телепроект «Караоке на Майдані» після 20 років в ефірі припиняє існування
Україна «арійська»
Головні новини Львова за 14 грудня
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ