В уряді анонсували початок прийому заявок на програму державної підтримки винаходів

Головними критеріями проектів стануть новизна, готовність до комерційного впровадження, соціальна та ринкова доцільність.

ЕкономікаЮрій Братюк, 24 грудня 20181820

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України з 1 січня 2019 року розпочне прийом заявок на участь у програмі державної підтримки винаходів, в рамках якої планується профінансувати українських винахідників на 100 мільйонів гривень.

Зазначається, що програму затвердили у 2018 році, а наступний рік стане першим роком її функціонування. У програмі зможуть взяти участь як науковці, так і компанії. Головними критеріями проектів стануть новизна, готовність до комерційного впровадження, соціальна та ринкова доцільність, а також термін впровадження.

«Це експериментальний проект державної підтримки інновацій та винахідництва, який ініціювало Мінекономрозвитку разом з Державною інноваційно-кредитною установою. Проект допоможе винахідникам реалізувати свої винаходи, розробки, корисні моделі, не просто на папері, а впровадити у реальне виробництво», — повідомив міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

Нагадаємо, що програму з фінансування винаходів українців анонсували ще в червні. Проект поки що матиме експериментальний характер і триватиме до 31 грудня 2019 року. Він передбачає впровадження механізму фінансування створення і подальшого використання (комерціалізації) винаходів, розробок, корисних моделей та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності.

Роботи для фінансування обиратиме спеціальний комітет, фінансуватимуть їх коштом надходжень від зборів, пов’язаних з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук