В Ужгороді поставили хореографічну виставу про еволюцію природи і людства

Культура4 грудня 20102950

3 грудня в Ужгороді відбулася прем’єра першої хореографічної вистави у Закарпатті «Колись було. Колись буде…». Ініціатор танцювального твору -- народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц». «Колись було. Колись буде…» -- це 11 історій, пов’язані між собою, які демонструють як зароджувалось життя на Землі, еволюціонували природа та людина.

Як розповіла кореспонденту ZAXID.NET керівник НХК ССТ«БЛІЦ», Олена Камінська, ідея створення в Ужгороді хореографічної вистави виношувалась вже давно. Упродовж цього року цей задум вдалося реалізувати у творчій співпраці з відомими в Україні та Європі українськими хореографами-постановниками Тетяною Островерх та Юрієм Пристаєцьким. «Це подія для всієї області. Для нашого колективу і для кожного учасника — це подальший етап розвитку», - сказала Олена Камінська.

У постановці задіяно 33 танцюристи, 28 з яких — танцюють у всіх епізодах. Упродовж року учасники «Бліцу» пройшли численні тренування, окремі з них навіть зійшли з дистанції, не витримали навантажень. Анжеліка Клайзнер, педагог-хореограф «Бліцу» зауважила, що хореографічна постановка-- це не просто набір рухів, тут, як і у будь-якому мистецтві важлива не форма, а зміст. «Хореографія — той вид мистецтва, який завжди реагував на зміни у суспільстві. Адже важливо не просто показати гарні танці, а донести сам задум, - каже Анжеліка Клайзер. - Ідея вистави — ода відношення людства до природи, навколишнього світу. Нам треба задуматися над тим, що ми робимо, адже процес еволюції і прогресу потрохи стирає первозданну природу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук