Вчителям підвищать зарплату на третину у наступному році

Вчителям підвищать зарплату на третину у наступному році
Міністр освіти Лілія Гриневич анонсувала збільшення зарплат вчителів на третину

Зарплата вчителів в 2017 році зросте на третину завдяки просуванню по тарифній сітці. Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час спілкування з освітянами в межах Форуму видавців у Львові, повідомили у прес-службі відомства.

За словами міністра, всі педагогічні працівники, які зараз знаходяться між 8 і 12 розрядом, мають піднятися вгору по тарифній сітці на два розряди.

«Просування вгору на два розряду по тарифній сітці дасть можливість підвищити зарплату педагогічним працівникам від 500 до 800 грн. Додатково буде відбуватися підвищення заробітної плати для всіх бюджетників за рахунок підвищення мінімальної заробітної зарплати. Таким чином, з урахуванням всіх чинників, зарплата вчителям в наступному році підвищиться приблизно на третину», – сказано в повідомленні.

Лілія Гриневич зазначила, що одночасно з підняттям зарплати повинні бути вжиті заходи для підвищення кваліфікації вчителів.

«Моя позиція полягає в наступному: ми повинні піднімати заробітну плату вчителям, але потрібно міняти і систему підвищення кваліфікації, про що йдеться в законі «Про освіту». Ми повинні більше мотивувати кращих, тому що вони повинні стати агентами змін – тут мова йде про добровільної сертифікації вчителів. Ми повинні ставити нові вимоги до методик викладання – тоді це буде процес, який відіб’ється на результативності та якості навчання дітей», – сказала Гриневич.

Зазначимо, проект державного бюджету на 2017 рік передбачає збільшення витрат на освіту на 21,1 млрд грн до 145,1 млрд грн у порівнянні з держбюджетом-2016.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук