Великий розпродаж продовжується

Інтересами інвалідів черговий раз знехтували

19 листопада 2014

4 листопада на zaxid.net вийшла стаття «Великий розпродаж», у якій я досліджував махінації з нерухомим майном міста, здійснені посадовцями Львівської обласної асоціації інвалідів. Приміщення, що були виділені асоціації інвалідів продавались приватним особам за заниженими цінами, підприємства де працювали інваліди закривались, і на їх місці виростали житлові будинки, у яких простим членам асоціації не належало жодного квадратного метра. 

Коли готувалась стаття, на черзі була продаж за хитрою схемою підприємства «Опір», що на вулиці Голубовича 34. Прибуткове підприємство, на якому не так давно працювало біля двох десятків інвалідів, практично довели до банкрутства, і, незабаром на його місці мав вирости багатоквартирний будинок.

Голова асоціації Леонід Тарасенко неодноразово стверджував, що асоціація не збирається продавати цей об’єкт. На початку жовтня я особисто розмовляв з паном Тарасенко і він запевнив мене, що приміщення «Опору» продавати не будуть. Але…

Як мені вдалося з’ясувати, саме в цей момент підготовка до продажу йшла повним ходом!

Анонімне джерело в Асоціації повідомило:

Згідно постанови президії ради Львівської обласної асоціації інвалідів від 17 березня 2014р,  нежитлові приміщення, за адресою м.Львів, вул. Голубовича,34 було безкоштовно передано асоціації. На початку жовтня 2014р асоціація закінчила оформляти документи на дані приміщення.

16 жовтня 2014 р Створюється нове підприємство ТзОВ "Преміум-буд" (код ЄДРПОУ 39445507) з статутним капіталом в 1 500 000 грн. керівником і засновником якого є Львівський підприємець власник власник ТзОВ "Брок", ТзОВ "Брок-Інвест", ТзОВ "Ледекран"  Хомляк Василь Мар’янович. Основними видами діяльності ТзОВ "Преміум-буд" є: Знесення; Купівля та продаж власного нерухомого майна; Надання в оренду; Організація будівництва будівель, Будівництво житлових і нежитлових будівель.

В кінці жовтня нежитлові будівлі Голубовича,34 площею 1100 кв.м. та ділянкою в 0,23 Га майже у центрі Львова асоціація інвалідів продає ТзОВ "Преміум-БУд"  за 1,3 млн грн (90доларів за кв.м.)

Ціна катастрофічно занижена! Ось наприклад, ціна складського приміщення в цьому ж районі, 1200 кв.м. та ділянкою в 0,13 Га  продають за 790 000 доларів – в сто разів дорожче!

А от ще одна будівля на Квітки-Ослов’яненко. Площа втричі менша – 413 кв.м., а ціна в 100 разів більша – 800 000 доларів. 

ТзОВ "Преміум-БУд" нечувано повезло!!!

Я припускаю, що ця фірма ближчим часом перепродасть приміщення на Голубовича, 34 іншому покупцю, вже за реальну ціну, а потім закриється. 

Шановні інваліди, мешканці міста – нас грабують!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку