Верховна Рада не змогла створити фонд протидії коронавірусу

За відповідне рішення проголосувало 223 депутатів із 226 необхідних

ЕкономікаЮрій Братюк, 30 березня5910

У понеділок, 30 березня, Верховна Рада України не підтримала зміни до державного бюджету на 2020 рік, пов'язані із пандемією коронавірусу.

За відповідне рішення проголосували 223 депутати із 226 необхідних. Законопроектом пропонували зменшити доходи бюджету на 123 млрд грн, дефіцит збільшити на 200 млрд грн та створити фонд протидії коронавірусу.

Уряд пропонував зменшили доходи бюджету на 122,9 млрд грн та створити спеціальний фонд боротьби з коронавірусом на 97,1 млрд грн: кошти з нього планували витрачати на придбання медичного обладнання, соціальний захист населення, поповнення резервного фонду.

Крім цього, Рада відмовилася зменшувати видатки на виплату субсидій, фонд регіонального розвитку, підтримку та розвиток територіальних громад, виплату соціальних допомог, фонд енергоефективності, проведення місцевих виборів, статистичні спостереження, капітальні видатки центральних органів влади, будівництво та реконструкцію аеропорту «Дніпропетровськ», видатки на відрядження урядовців.

Разом з тим, уряд планував збільшити видатки на поповнення резервного фонду, виплати пенсій, надбавок до пенсій та підвищень пенсій, обслуговування державного боргу, виплату зарплат шахтарям.

Відповідний законопроект депутати відправили на доопрацювання до бюджетного комітету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук