Верховна Рада обмежила показ російських телепрограм

Парламент встановив квоти для європейських і українських передач на телебаченні і радіо

Верховна Рада обмежила показ російських телепрограм

Верховна Рада внесла зміни до закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо визначення передач європейського виробництва.  За відповідний законопроект №2766 проголосували 229 нардепів, повідомив «Укрінформ».

Згідно із законом, телевізійні ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 7:00 та 23:00 мають дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США та Канади мають становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50% загального тижневого обсягу мовлення – передачі українського виробництва.

У радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців мають становити не менше 50% загального щотижневого обсягу мовлення.

Передачею європейського виробництва вважається передача, створена однією або декількома юридичними особами – резидентами держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, або на замовлення таких юросіб, у разі якщо безпосереднім виробником таких передач також є особи-резиденти згадуваних держав.

У той же час у разі, якщо передача створена за замовленням або за участю одного або кількох юридичних осіб-резидентів держави, визнаної Верховною Радою державою-агресором і/або державою-окупантом, така передача не може вважатися передачею європейського чи українського виробництва.

Цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук