Верховна Рада постановила відзначити ювілей Богдана Ступки

КультураК.С., 31 травня 20164740
Верховна Рада постановила відзначити ювілей Богдана Ступки

Верховна Рада України ухвалила постанову «Про відзначення 75-річчя з дня народження Богдана Ступки (27 серпня 2016 року)». Документом відзначити 75-річчя видатного актора на державному рівні.

Верховна Рада рекомендувала Кабміну утворити організаційний комітет з питань підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 75-річчя з дня народження Богдана Ступки, розробити і затвердити план заходів, вирішити питання фінансового і матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

У плані заходів ВР постановила передбачити завершення розробки та встановлення пам’ятника Богдану Ступці на місці його поховання, створити музей Богдана Ступки у приміщенні театру імені Івана Франка, провести урочистості з нагоди ювілею.

Також у постанові рекомендовано Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле – і радіопередачі, присвячені життю і творчості Богдана Ступки. Держкіно у свою чергу має організувати показ фільмів за участі Богдана Ступки.

«Запропонувати: Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету,.. Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку,..», - йдеться у постанові № 4348.

Богдан Ступка народився 27 серпня 1941 року у Куликові на Львівщині. Працював він на сценах Львівського театру ім. М. Заньковецької та Київського театру ім. Івана Франка, який очолював до самої смерті у 2012-му році. У фільмографії актора - більше 100-та фільмів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук